name => "TLMBR-700 Linear floor drain 700 mm"
img_title => "img/980/2933.png"
about => "TLMBR-700 Linear floor drain 700 mm"
static_link => "en/tlmbr-700-linear-floor-drain-700-m..."
kf => ""
meta_title => "TLMBR-700 Linear floor drain 700 mm"
meta_desc => ""
name_short => "TLMBR-700"
public_date => "2026-05-14 11:53:00"
sort => "250"
active => "1"
cdate => "2026-05-14 12:57:01"
cuser => "1"
edate => "2026-05-14 12:57:28"
euser => "1"
ddate => "0000-00-00 00:00:00"
duser => "0"
link => "en/tlmbr-700-linear-floor-drain-700-m..."
id_items => "980"
s1 => null
c1 => "0"
CONTENTS => Array (1)
  0 => Array (11)
    id => "741"
    id_items => "980"
    id_items_contents => "965"
    name => ""
    content => "<p>&bull;Reinforced construction</p> ..."
    active => "1"
    sort => "0"
    cdate => "2026-05-14 12:57:01"
    cuser => "1"
    edate => "2026-05-14 12:57:25"
    euser => "1"
GALLERY => Array (1)
  0 => Array (12)
    id => "2933"
    id_items => "980"
    name => "2933"
    ext => "png"
    src => null
    width => "0"
    height => "0"
    alt => "TLMBR-700 Трап линейный 700 мм"
    active => "1"
    is_gallery => "1"
    sort => "0"
    img_file => "img/980/2933.png"
FULL_CONTENT => "<p>&bull;Reinforced construction</p> ..."
ALIAS => "itemProduct"
PATH => Array (3)
  0 => Array (3)
    id => null
    link => ""
  1 => Array (3)
    id => "463"
    name => "Street drains"
    link => null
  2 => Array (2)
    link => "traps/"
    name => "Drains"
TLMBR-700 Linear floor drain 700 mm